LK Precision Parts AB

Vi besvarar gärna alla frågor du kan ha kring vår verksamhet, våra produkter, tillverkning och karriärsmöjligheter. Varmt välkommen att kontakta oss så lovar vi att återkomma till dig så snart vi kan.

Fräsarvägen 22

SE-142 50 Skogås

Telefon: +46 (0)8 448 32 70

E-post: info@lkpp.se

 

För kontaktuppgifter till en specifik person, se nedan.

 

 

Mathias Johansson

VD

Telefon: +46 (0)8-448 32 79

E-post: mathias.johansson@lkpp.se

 

 

Fredrik Mossberg

Marknad/Kvalité

Telefon: +46(0)8-448 32 77

E-post: fredrik.mossberg@lkpp.se

 

 

Fredrik Marknäs

Produktionschef

Telefon: +46(0)8-409 333 88

E-post: Fredrik.marknas@lkpp.se

 

 

Gunilla Ljungqvist

Kundsupport

Telefon: +46 (0)8 448 32 73

E-post: gunilla.ljungqvist@lkpp.se

 

 

Tore Asplund

Ekonomi

Telefon: +46 (0)8-448 32 74

E-post: tore.asplund@lkpp.se

 

Thomas Engebratt

Inköp

Telefon: +46 (0)8-448 33 72

E-post: thomas.engebratt@lkpp.se

 

 

Sofie Eriksson

Försäljning

Telefon: +46 (0)8 448 33 77

E-post: sofie.eriksson@lkpp.se